INVITED

Wereldpremière 23 februari 2018 . KVS . Brussel

Seppe Baeyens’ nieuwe voorstelling komt er na intensief onderzoek naar (podium)ruimte en co-auteurschap binnen hedendaagse dans. In INVITED formuleert Baeyens zijn artistieke antwoord op de vraag hoe het publiek mee de choreografie bij een voorstelling kan schrijven. Met dans als gemeenschappelijke taal wil hij op een uur tijd naar een alternatieve manier van samenleven  zoeken en zo een gemeenschap stichten met cast en publiek.

INVITED bestaat uit een diverse en intergenerationele groep performers die een weerspiegeling vormt van de samenleving. Ook het publiek zal een belangrijke rol innemen. Essentieel onderdeel van INVITED is de scenografie. Deze verkleint de afstand tussen spelers en publiek door hen samen deel uit te laten maken van één duidelijke (democratische) vorm. 

23 Feb 2018, Fri

24 Feb 2018, Sat

25 Feb 2018, Sun

6 Mar 2018, Tue

7 Mar 2018, Wed

14 Mar 2018, Wed

18 Mar 2018, Sun

24 Mar 2018, Sat

29 Mar 2018, Thu

7 Apr 2018, Sat

REGIE & CHOREOGRAFIE
Seppe Baeyens

GECREËERD MET
Emile Van Puymbroeck, Luke De Bolle, Chisom Onyebueke Chinaedu, Leonie Van Begin, Rosa Boateng, Oihana Azpillaga, Ischa Beernaert, Esther Motvanya, Roel Faes, Trui De Mulder, Adnane Lamarti, Seppe Baeyens, Frank Brichaud, Stefaan Verlinden, Elisabeth Wolfs, Leon Gyselynck

ORIGINELE MUZIEK LIVE
Stef Heeren, Kwinten Mordijck, Karen Willems

DRAMATURGIE
Kristin Rogghe 

SCENOGRAFIE & LICHTONTWERP
Ief Spincemaille

KOSTUUMS
Lieve Meeussen

BEWEGINGSASSISTENT
German Jauregui

ARTISTIEK ADVIES
Wim Vandekeybus

TECHNISCHE COORDINATIE
Tom De With

PRODUCTIE
Seppe Baeyens / Ultima Vez

COPRODUCTIE
Koninklijke Vlaamse Schouwburg (Brussel)

MET DE STEUN VAN
Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid, Casa Kafka Pictures Tax Shelter empowered by Belfius