Go Figure Out Yourself

Wereldpremière 22 maart 2018 . Brigittines . Brussel

Maybe it’s a cabaret of questions with no answers

Maybe it’s all about ‘you’

Maybe you should come alone

Maybe you’ll find your true love at the end

Maybe it’s a trip to the dark side

Maybe it’s theater’s very last funeral ritual

Maybe it’s a maze of mirrors

Maybe it’s not for you

Maybe you’ll cry

Maybe it’ll remind you that you were born naked

Maybe you should ‘fear not’

Maybe boredom is the enemy to fight

Maybe it’s all a lie and you’ll like that

Maybe it’s like another drug

Maybe it changes you with no way back

Maybe finally we are at your feet and you decide

Maybe you don’t even reach the end

Maybe it’s time to abandon yourself

Maybe others can’t describe it

Maybe you should just Go Figure Out Yourself!

 

Go Figure Out Yourself is een ontmoeting met het publiek in een onvoorbereide ruimte. Vijf uitgesproken personages nemen je mee tot ver buiten de beschermde muren van het theater. Ze tonen je een plek waar je je eigen gedachten vorm kan geven - enkel en alleen door naar anderen te kijken en te luisteren. GoFigureOutYourself is als een totaalexpeditie. Op een stuwende soundtrack van woord, muziek en dans word je uitgenodigd je over te leveren aan een onvoorspelbaar en spannend parcours. Aan de kracht van de blik. Vlakbij.

Go Figure Out Yourself onderzoekt de grenzen tussen publiek en performers. Door op een eenvoudige manier vrij in de ruimte te bewegen, word je deel van een gezamenlijke happening. Go Figure Out Yourself is een voorstelling waar je met meer vragen dan antwoorden naar buiten komt. De traagheid van het veelvoud contrasteert er met de snelheid van de enkeling. De totaliteit is meer dan de som van de delen. Alles is zoals het is. 

 

KNACK FOCUS: "En wat wordt er knap gedanst! Vandekeybus verleidt zijn vijf performers tot de meest verbluffende én tedere danscapriolen. Dat je van zo dichtbij zulke straffe dansers kan bezig zien, geeft een kick en maakt dit tot een heerlijke 'happening'. (…) Vandekeybus bewijst in Go Figure Out Yourself meer dan ooit dat hij een publiek alles kan vertellen en laten voelen zonder ook maar een woord te gebruiken. Een schalkse of verlegen blik, een reikende hand, een ondeugende glimlach van een van de performers blijkt genoeg om de toeschouwers te sturen, te raken en zelfs tot spreken of dansen te verleiden." 

22 Mar 2018, Thu

23 Mar 2018, Fri

24 Mar 2018, Sat

28 Apr 2018, Sat

5 May 2018, Sat

Florence
Italy

6 May 2018, Sun

Florence
Italy

10 May 2018, Thu

11 May 2018, Fri

12 May 2018, Sat

22 May 2018, Tue

23 May 2018, Wed

24 May 2018, Thu

25 May 2018, Fri

30 Jun 2018, Sat

15 Jul 2018, Sun

21 Jul 2018, Sat

17 Jan 2019, Thu

18 Jan 2019, Fri

25 Apr 2019, Thu

26 Apr 2019, Fri

27 Apr 2019, Sat

REGIE, CHOREOGRAFIE 
Wim Vandekeybus

GECREËERD MET EN UITGEVOERD DOOR
Sadé Alleyne, Maria Kolegova, Hugh Stanier, Kit King, Tim Bogaerts

DRAMATURGIE
Aïda Gabriëls

BEWEGINGSASSISTENT
German Jauregui

LICHTONTWERP
Davy Deschepper, Wim Vandekeybus

STYLISME
Isabelle Lhoas GEASSISTEERD DOOR Isabelle De Cannière

SCENOGRAFIE
Ultima Vez

TECHNISCHE COORDINATIE
Davy Deschepper 

GELUIDSREGIE
Bram Moriau 

STAGE MANAGER
Tom de With

PRODUCTIE
Ultima Vez 

COPRODUCTIE
Les Brigittines (Brussel)

MET DE STEUN VAN
Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid, Casa Kafka Pictures Tax Shelter empowered by Belfius